Przedsiębiorcy z Przysłopia

Oferty

Domki Apartamenty Simonka

Domki Apartamenty Simonka położone na Magurce to idealne miejsce na niezapomniany odpoczynek z pięknym widokiem. W swojej ofercie mamy następujące opcje noclegowe:

 • Stodoła – wysokiej klasy domek w stylu rustykalnym. Wewnątrz znaleźć można 3 sypialnie, salon z przestrzenią jadalną i kominkiem.
 • Domek Murowany – domek z dwiema sypialniami, dużym salonem i balkonem
 • Domek drewniany – drewniany domek z kominkiem, poczuj góralski klimat
 • Apartament z jacuzzi – ośmioosobowy apartament z jacuzzi, tarasem, salonem

Każdy obiekt posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienki. Do dyspozycji gości są miejsca na ognisko, ruska balia, przewiązka z bilardem, plac zabaw dla dzieci, basen, boisko do siatkówki oraz rowery, dodatkowo dostęp do Internetu i miejsce parkingowe.

Adres: 
Grzechynia 446
34-220 Maków Podhalański

Tel. 669 118 280
Tel. 33 872 88 46
E-mail: simonka082@wp.pl

TocziBud

TocziBud firma remontowo budowlana z Magurki z wieloletnim doświadczeniem przekazywanym z ojca na syna.
Działamy lokalnie oraz na terenie województwa śląskiego.
Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i biznesowymi.

W swojej ofercie mamy szeroki zakres usług: budowa domów od podstaw, wykonujemy elewacje, więźby dachowe, baseny, tarasy i wiele innych. Cechuje nas profesjonalizm, precyzja, terminowość, solidność i wysoka jakość wykonania.

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, gotową na wszystkie wyzwania.

Adres: 
Grzechynia 446
34-220 Maków Podhalański

Tel. 509 268 580 Stanisław
Tel. 720 843 067 Rafał

Karmelitański Dom Gościnny w Zawoi Zakamień

Karmelitański Dom Gościnny związany jest z obecnością Karmelitów Bosych w Zawoi, którzy osiedlili się na Zakamieniu W latach 1986-1990 powstał nowy budynek klasztoru. Wybudowano wówczas także dom gościnny z myślą o potrzebach powołaniowych, tj. wakacyjny pobyt karmelitańskich kleryków; później dom służył również wielu grupom duszpasterskim przyjeżdżającym tu z całej Polski. Przez wiele lat budynek funkcjonował jako dom oazowy, w którym zorganizowane dziecięce i młodzieżowe grupy przebywały w okresie wakacji a także spędzały tu swoje zimowiska.W ostatnich latach Karmelitański Dom Gościnny został gruntownie odnowiony i przebudowany, i ponownie rozpoczął swoją działalność, w ramach której wystawiamy rachunki VAT. Spełnia on wysokie standardy zakwaterowania i wyżywienia. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i zostały urządzone w taki sposób, aby zapewnić starszym oraz młodszym gościom wygodę i komfort pobytu w naszym domu. W Karmelitańskim Domu Gościnnym zorganizowane grupy rekolekcyjne mają możliwość odprawienia własnych rekolekcji. Chociaż dom nie posiada wewnętrznej kaplicy z Najświętszym Sakramentem, możliwe jest korzystanie z kościółka (ogrzewany w zimie), który znajduje się w odległości 20 m od domu. Karmelitański Dom Gościnny posiada własny parking oraz możliwość dojazdu autokarem. Jednak niewątpliwym atutem KDG jest jego położenie w bliskim otoczeniu przyrody, babiogórskich lasów i gór, co stwarza doskonały klimat do skupienia, wypoczynku i rekreacji. Dzielimy z Państwem naszą radość i serdecznie zapraszamy do Karmelitańskiego Domu Gościnnego!

Opiekun
o. Norbert Majchrowski OCD

Karmelitański Dom Gościnny
Zakamień 1546
34-222 Zawoja

797 907 397
goscinnyzakamien@gmail.com
www.karmel-zawoja.pl/dom-goscinny

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Przysłopska firma INSTALACJE ELEKTRYCZNE Arkadiusz Toczek  tel. 530 331 574 oferuje szybkie i profesjonalne wykonanie kompleksowych usług, szczególnie w zakresie:

 • instalacje elektryczne oraz odgromowe w nowych budynkach
 • instalacje oświetleniowe w ogrodach
 • przyłącza instalacji elektrycznej do budynków
 • okresowe pomiary instalacji elektrycznej
 • wymiana instalacji w budynkach istniejących
 • podłączanie płyt indukcyjnych
 • montaż domofonów
 • instalacja pomp głębinowych
 • biały montaż
 • drobne prace elektryczne

Tel. 530 331 574